Po-Pá: 9:00 - 16:00 (středa do 18:00)

Minibagr Digger D130 HD J


Tento minibagr od značky Digger, model D130 HD J je vybaven spolehlivým tříálcovým naftovým motorem YANMAR, který dosahuje výkonu až 13 HP. Celková hmotnost stroje činí 1000 kg. Oproti modelu D130 HD je navíc vybaven joysticky pro jednodušší ovládání.

Bagry z dílny značky Digger jsou vyrobeny masivní konstrukce, díky tomu vám budou sloužit řadu let.

Bagřík je vybaven nekonečnou otočí - může se otočit kolem své osy aniž by musel hýbat pásy.

Obrovskou výhodou tohoto minibagru je MIMOOSÉ KOPÁNÍ, které vám usnadní práci třeba při výkopech podél zdi.

dvojice joysticků

Při bagrování vám práci usnadní dvojice joysticků vedle vás, nebudete tak muset být předkloněni, ale můžete se pohodlně usadit na sedačku a opřít se.

Zkušenosti našich zákazníků s těmito minirypadly jsou velmi dobré, vyzdvihují zejména jednoduchost, ovládání a kvalitní zpracování.

Velký výběr levného příslušenství

  • lžíce 20, 30, 40, 60, 70 cm
  • svahovka
  • kladivo
  • zemní vrták
  • kleště na klády

Rádi Vám poskytneme servis na tento minibagr. Dovezeme ho až k Vám domů, uvedeme ho do provozu a vše ukážeme. Zajistíme Vám náhradní díly. Stroj se zárukou.


UPOZORNĚNÍ

Pozor množí se případy, kdy zákazník koupil bagr u jiného prodejce a po nás poptával součástky a náhradní díly. V těchto případech nejsme schopni pomoci, protože stroje nejsou totožné (ačkoliv tak můžou na první pohled vypadat). Často se jedná o méně kvalitní zboží složené z levnějších nekompatibilních dílů nebo strojů druhé jakosti (výprodej nepovedených kusů atd.). Proto doporučujeme nekupujte techniku u někoho na zahradě a vždy si ověřte, jestli prodávající je schopen dostát svým závazkům (servis, náhradní díly skladem atp.).

265 000 Kč bez DPH