Po-Pá: 9:00 - 16:00 (středa do 18:00)

Minibagr Digger D200 K


Největší a nejtěžší kabinový minibagr v naší nabídce, to je právě Digger D200. Na výběr máte ze dvou výkonných a kvalitních motorů. Tento model D200 K je vybaven světoznámým čtyřválcovým naftovým motorem KUBOTA o výkonu až 24 HP a je vybaven mimoosým kopáním. Hmotnost stroje je pak 2000 kg.

Bagry z dílny značky Digger jsou vyrobeny masivní konstrukce, díky tomu vám budou sloužit řadu let.

Bagřík je vybaven nekonečnou otočí - může se otočit kolem své osy aniž by musel hýbat pásy.

deální stroj do každého počasí, je vybaven kabinou s vytápěním.

Obrovskou výhodou tohoto minibagru je MIMOOSÉ KOPÁNÍ, které vám usnadní práci třeba při výkopech podél zdi.

Zkušenosti našich zákazníků s těmito minirypadly jsou velmi dobré, vyzdvihují zejména jednoduchost, ovládání a kvalitní zpracování.

Velký výběr levného příslušenství

  • lžíce 20, 30, 40, 60, 70 cm
  • svahovka
  • kladivo
  • zemní vrták
  • kleště na klády

Rádi Vám poskytneme servis na tento minibagr. Dovezeme ho až k Vám domů, uvedeme ho do provozu a vše ukážeme. Zajistíme Vám náhradní díly. Stroj se zárukou.


UPOZORNĚNÍ

Pozor množí se případy, kdy zákazník koupil bagr u jiného prodejce a po nás poptával součástky a náhradní díly. V těchto případech nejsme schopni pomoci, protože stroje nejsou totožné (ačkoliv tak můžou na první pohled vypadat). Často se jedná o méně kvalitní zboží složené z levnějších nekompatibilních dílů nebo strojů druhé jakosti (výprodej nepovedených kusů atd.). Proto doporučujeme nekupujte techniku u někoho na zahradě a vždy si ověřte, jestli prodávající je schopen dostát svým závazkům (servis, náhradní díly skladem atp.).

435 000 Kč bez DPH