Po-Pá: 9:00 - 16:00 (středa do 18:00)

Dumper Digger D1500


Pásové motorové kolečko o maximální přípustné hmotnosti 1500 kg , naftový motor, el. start, hydraulické vyklápění ,jednoduchá mechanická převodovka 3+R se stupátkem pro obsluhu,velmi dobrá prostupnost terénem.


Ideální využití pro tento dumper či pásový přepravník naleznete na staveništích, při demolicích, výkopových pracích, v zemědělství, v lese ale samozřejmě také i na Vaší zahrádce. Můžete s ním převážet zeminu, písek, štěrk, kameny atpd.

Technické parametry


Typ motoru: -
Objem motoru: -
Výkon motoru max. -
Typ převodovky: -
Počet rychlostí: 3 vpřed a 1 vzad
Rychlost vpřed: -
Rychlost vzad: -
Rozměr korby: -
Sklápění korby: -
Max. nosnost: -
Šířka pásu: -
Zvýšený podvozek pro průchodnost terénem: -
Rám: -
Hmotnost pohotovostní: -

Rádi Vám poskytneme servis na tento minibagr. Dovezeme ho až k Vám domů, uvedeme ho do provozu a vše ukážeme. Zajistíme Vám náhradní díly. Stroj se zárukou.


UPOZORNĚNÍ

Pozor množí se případy, kdy zákazník koupil bagr u jiného prodejce a po nás poptával součástky a náhradní díly. V těchto případech nejsme schopni pomoci, protože stroje nejsou totožné (ačkoliv tak můžou na první pohled vypadat). Často se jedná o méně kvalitní zboží složené z levnějších nekompatibilních dílů nebo strojů druhé jakosti (výprodej nepovedených kusů atd.). Proto doporučujeme nekupujte techniku u někoho na zahradě a vždy si ověřte, jestli prodávající je schopen dostát svým závazkům (servis, náhradní díly skladem atp.).

99 900 Kč bez DPH